МЫ РАБОТАЕМ!

О нас
Услуги
Цены
Контакты


Отзывы

круглосуточная соматология в Киеве

Карієс

Карієс може нашкодити всьому організму

Виявляється, хвороботворні бактерії, які мешкають в порожнині рота кожної людини, можуть призводити до дуже серйозних наслідків для здоров'я всього організму. Окремі види хвороботворних бактерій, проникаючи в органи дихання, можуть стати причиною розвитку важкого запалення легенів.

Варто відзначити, що запалення легенів, навіть незважаючи на широкий спектр лікарських препаратів і терапевтичних методик, становить загрозу не тільки для здоров'я, але й для життя.

За медичною статистикою західних країн від запалення легенів помирає один пацієнт з двадцяти. Зв'язок між хвороботворними бактеріями, що розмножуються в ротовій порожнині, і розвитком запалення легенів був виявлениий фахівцями з університету Єль. Протягом чотирьох тижнів фахівці проводили аналіз складу мікрофлори порожнини рота сорока добровольців різного віку. Після цього інформація про типи бактерій, виявлених в порожнині рота у учасників дослідження, була співвіднесена з випадками захворюваності серед них запаленням легенів.

Було встановлено, що люди, які перенесли більшу кількість госпіталізацій з причини розвинувшогося запалення легенів, відрізнялися гіршим станом порожнини рота - зубів і ясен - у порівнянні з тими добровольцями, хто запаленням легень не хворів.

Вчені підкреслюють важливість свого відкриття щодо здоров'я маленьких дітей, дітей молодшого підліткового віку, а також престарілих осіб

<< Назад

 

сайт создан компанией веб студия